رسید امضای واحد تکمیلی

                                                                                                           کانون کارگران بازنشسته سازمان تامین اجتماعی

راهنما

۱-زمان ثبت‌نام و انصراف در صورت عقد قرارداد هرسال از اول مهر  لغايت ۲۵ بهمن‌ماه همان سال است.
۲-مدت قرارداد سال جاري از ۹/۱/۹۹ لغایت ۱۴۰۰/۸/۳۰ است.
۳-مجموع مبلغ بيمه مازاد درمان  و بیمه عمر در قرارداد ۹۹-۹۸ براي هر نفر ماهيانه ۵۳۱۷۰۰ ريال است که از این مبلغ هرماه ۳۰۰۰۰ ریال از طرف سازمان پرداخت می گردد.مبالغ قرارداد جدید را می تواندی از ۲۵ آذر هر سال به بعد با تلفن ۰۲۶۳۴۰۹۰۳۹۳ و ۰۹۳۵۲۰۲۱۰۳۱ جویا شوید .
نكته مهم: لطفاً در صورت کسر حق بیمه تکمیلی براي دریافت معرفی‌نامه بستری و پاراکلینیکی پس از دريافت دستور پزشك ، به شعب شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در کرج و یا سایر استان ها مراجعه فرمایید.
خيلي مهم: در هر مورد كه افراد تبعي و يا اصلي كه بيمه تكميلي بوده باشند و به دلیل ازدواج، شاغل شدن، پايان تحصيلات، معرفي به خدمت، فوت و … خارج شوند با مراجعه به شعبه مربوطه خود با ابطال دفترچه بيمه و گرفتن نامه ابطال به واحد بيمه مازاد درمان كانون بازنشستگان مراجعه و رسيد پايان پوشش دريافت نمایید. در غير اين صورت هيچ مسئوليتي به عهده واحد بيمه مازاد درمان نیست. اگر به هر دلیل به موقع اقدام نشود، هیچ مسئولیتی بابت کسر اضافی به عهده کانون نبوده و مبلغی بابت کسر اضافی مسترد نخواهد شد.
۴-کسانیکه دارای بیمه تکمیلی باشند ، بیمه عمر هم هستند. در صورت فوت هر یک از بیمه شدگان تکمیلی باید بلافاصله بعد از فوت، به شعبه تامین اجتماعی مربوطه واحد نامنویسی مراجعه کنند تا دفترچه فوت شده باطل شود و با نامه ابطال و اصل گواهی فوت ثبت احوال و اصل نامه پزشکی قانونی برای دریافت بیمه عمر به کانون مراجعه شود. در صورت عدم مراجعه تا زمان مهلت دریافت بیمه عمر هیچ مسئولیتی بابت عدم دریافت غرامت بیمه عمر به عهده کانون نمی باشد. ضمناً بعد از زمان مقرر از طرف بیمه گر بابت بیمه عمر غرامت پرداخت نمی گردد.
۵-مهلت ارائه مدارک فوت شده از ابتدای قرارداد ۹۸-۹۹ دو سال است.
*خیلی مهم: دندان، عينك، سمعك، ویزيت، دارو يا پروتز (لنز چشم) و قطعات مصنوعی فاقد بيمه تكميلي است.
نكته مهم: براي كليه فاكتورهاي پاراكلينيكي و بيمارستاني ۳ ماه تا پس از پايان قرارداد فرصت داريد به يكي از پیشخوان‌های شركت بيمه آتيه سازان حافظ تحويل دهيد و رسيد دريافت نمایید.
مهم: ثبت نام بعد از پایان مهلت برای بازنشستگان جدید: بازنشستگان جدید که تاریخ اجرای حکم بازنشستگی آنان بیشتر از ۳ ماه نگذشته باشد پس از پایان مهلت ثبت نام عمومی میتوانند با ارائه حکم بازنشستگی به کانون مراجعه کنند. کسر بابت بیمه مازاد درمان از تاریخ برقراری بازنشستگی می باشد و مبلغ از تاریخ برقراری تا ماه جاری ثبت نام یکجا کسر می شود و هیچ گونه اعتراضی مورد قبول نبوده و تا پایان قرارداد همان سال نمی توانند انصراف دهند.
نکته: در صورتی که فرد بیمه شده در زمان های مقرر انصراف ندهد بیمه تکمیلی در سال های بعد نیز کسر خواهد شد.
برای اطلاع از تعهدات درمانی می توانید به آدرس اینترنتی www.atiyesazan.ir مراجعه نمایید
برای اطلاع از کسر یا عدم کسر مبلغ حق بیمه تکمیلی می توانید با داشتن کد واژه به سایت تامین اجتماعی مراجعه و با رویت فیش حقوقی از نحوه ی کسر بیمه تکمیلی و عمر مطلع شوید در صورت عدم کسر یا مغایرت با شماره ی تلفن بند ۳ تماس حاصل فرمایید .