خدمات بیمه تکمیلی به شرح ذیل افراد می توانند از خدمات بیمه تکمیلی بهره مند شوند :

بیمه شده به اتفاق همسرش : کسانی که بخواهند از بیمه تکمیلی استفاده نمایند می بایست باتفاق همسر یا همسران با تکمیل فرم تقاضا  جهت بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی استفاده نمایند . ثبت نام همسر اجباری می باشد در صورتی که همسر خود بصورت جداگانه دارای بیمه تکمیلی باشد ارائه مدارک بیمه ی وی به واحد تکمیلی  الزامی می باشد و نیازی به ثبت نام همسر نمی باشد .

افرادی که قبلا خود و همسرانشان ثبت نام کرده اند ، تا زمانی که اعلام انصراف نداده اند ثبت نام آنها به قوت خودش باقی است

اما ثبت نام افراد جدید : افرادی که تا کنون خود و همسرشان به هر دلیل ثبت نام بیمه تکمیلی نداشته اند می توانند از طریق سایت کانون ثبت نام خود را انجام دهند .

ضمنا افرادی که نمی توانند از طریق سایت اقدام نمایند می توانند مستقیما به واحد بیمه تکمیلی مراجعه نمایند .

مهلت ثبت نام از تاریخ ۹۹/۰۸/۰۱ لغایت ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ می باشد .

بازنشستگان جدید از تاریخ صدور حکم بازنشستگی سه ماه فرصت دارند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی به کانون مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم مبادرت و از مزایای بیمه تکمیلی درمان استفاده نمایند .

ثبت نام سایر افراد تبعی ، شامل فرزندان ، پدر و مادر : چنانچه بیمه شده اصلی تمایل داشته باشد سایر افراد تبعی را مشمول بیمه تکمیلی نماید باید همه ی افراد را جهت بهره مندی ثبت نام نماید و ثبت نام پدر یا مادر و یا هر دو آنها تنها مقدور نمی باشد و می بایست حتما کل افراد تحت تکفل با پدر و مادر ثبت نام نمایند ؛  مهلت ثبت نام  اینگونه افراد نیز از ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ لغایت ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ می باشد .

جهت ثبت نام اینترنتی بیمه تکمیلی درمان کلیک کنید

همچنین جهت اطلاع از تعهدات بیمه آتیه سازان حافظ به سایت ذیل مراجعه فرمایید .

تعهدات بیمه آتیه سازان حافظ

بازنشستگان طرف قرارداد جهت اطلاع از وضعیت بیمه خود و افراد تحت تکفل با توجه به راهنمای ذیل می توانند با وارد کردن کد ملی و شماره مستمری بیمه شده اصلی اقدام به لاگین و مشاهده ی کلیه ی اطلاعات مربوط به امور بیمه تکمیلی نمایند.

مشاهده وضعیت بیمه شدگان تکمیلی سایت آتیه سازان حافظ

راهنمای پرتال وضعیت بیمه شدگان تکمیلی سایت آتیه سازان

مختصری در مورد ما

در اجرای اصل ۲۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ماده ۱۳۴ قانون کار ، کارگران بازنشسته که قبل از بازنشستگی طبق مقررات ق ک به کار اشتغال داشته و براساس مقررات جاری بازنشسته شده باشند ، می توانند نسبت به تاسیس کانون کارگران و مدیران بازنشسته در شهرستان ، استان و کانون عالی کارگران بازنشسته در سطح کشور اقدام نمایند .
ارکان کانون کارگران بازنشسته عبارتند از :
۱- مجمع عمومی ۲- هیات مدیره ۳- بازرسان
وظایف و اختیارات کانونهای کارگران بازنشسته عبارتند از :
۱- جمع بندی نظرات اعضاء درخصوص مسائل و امور بازنشستگان و ارایه نظرات به صورت پیشنهاد در امور مذکور به کانون های استان و عالی یا مراجع ذیربط .
۲- کوشش در جهت استیفای حقوق صنفی و خواسته های مشروع و قانونی اعضاء .
۳- اقدام در جهت تشکیل کانون استان و عالی کارگران بازنشسته و کوشش در جهت بهره مندی اعضاء از خدمات بهداشتی ، درمانی و مراقبت های پزشکی .
۴- ارایه نظرات مشورتی به منظور انتقال تجربیات بازنشستگان به شاغلان در عرصه بازار کار در زمینه های مختلف و در جهت رشد اقتصادی کشور و کمک به واحدهای تولیدی ، خدماتی و صنعتی .

در راستای اجرای همین اصل کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کرج شکل گرفت

ما سالانه پذیرای میانگین یکصد و چهل هزار بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی در جهت برآوردن خدمات مربوطه هستیم

ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری کنید

این پورتال در جهت ارائه خدمات غیرحضوری و در حقیقت جلوگیری از اتلاف وقت و مراجعه حضوری شما عزیزان طراحی گردیده است خواهشمند است ما را در جهت ارائه این اصل یاری نمایید

تسهیلات
بیمه تکمیلی
سیاحتی و زیارتی
دندانپزشکی
فروشگاههای کانون

کلیه حقوق وب سایت از جمله طراحی توسط کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کرج