وام

میلیون
مبلغ تسهیلات
+ 0 %
کارمزد
تسهیلات کانون بازنشستگان

تسهیلات بانک رفاه کانون بازنشستگان

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی از آغاز فرآیند پرداخت تسهیلات مالی ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی و افزایش ۷۰ درصدی مبلغ وام نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: مبلغ وام با افزایش ۷۰ درصدی به 20میلیون تومان رسید.

احمد اسفندیاری با اشاره به جمعیت چهار میلیون نفر مستمری‌بگیری این سازمان، آغاز فرایند پرداخت تسهیلات مالی ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی و افزایش ۷۰ درصدی مبلغ وام نسبت به سال گذشته، اظهار کرد: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان و مستمری‌بگیران از سال ۱۳۹۹ تغییراتی داشته و امضای تفاهمنامه‌ای با تکیه بر منابع داخلی سازمان و اعتبارات بانک رفاه کارگران در جهت هم‌افزایی و ایجاد تعامل بیشتر، زمینه‌ساز افزایش قابل توجه ظرفیت پرداخت تسهیلات به بازنشستگان شده است.

ی با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته نزدیک به ۶۰۰ هزار فقره تسهیلات به مستمری‌بگیران پرداخت شده است، افزود: در سال ۹۹ بیش از ۳۳۰ هزار تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان و مستمری‌بگیران به مبلغ پنج میلیون تومان و در سال ۱۴۰۰ نیز حدود ۳۰۰ هزار فقره تسهیلات با مبلغ هفت میلیون تومان پرداخت شده است.

  • وام بیست میلیونی با کارمزد چهاردرصد
در سال جاری ۴۱۶ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران از این تسهیلات بهره‌مند خواهند شد و مبلغ این تسهیلات 20میلیون تومان با اقساط ۲۴ ماهه و با کارمزد چهار درصد خواهد بود. سهمیه‌های تخصیصی به کانون‌های بازنشستگان استان‌ها با توجه به تعداد بازنشستگان هر استان و اعضای کانون‌ها، تعیین و اعلام شده است و اولین مرحله تسهیلات قرض‌الحسنه به متقاضیان ثبت‌نام شده توسط کانون‌های بازنشستگان پرداخت می‌شود..
0
فقره پرداخت در دو گذشته
0 %
افزایش نسبت به سال گذشته
100 %
کارمزد حداقلی

شرایط لازم جهت ثبت نام در وام

شماره همراه به نام شخص مستمری بگیر باشد
حساب بانکی شخص مستمری بگیر رفاه باشد
بازنشسته باید فاقد بدهی بانکی ،‌چک برگشتی و اقساط معوقه وام از سایر بانک های کشور باشد (مطابق مقررات بانک)

استان فعالیت بازنشسته و مستمری بگیر البرز باشد و شعبات تامین اجتماعی شهر کرج باشد

افراد بالای ۷۸ سال و افرادی که از قبل وام یا تسهیلات مشابه دریافت کردند فاقد شرایط  جهت دریافت وام می باشند

مبلغ وام 20۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال معادل بیست میلیون تومان می باشد و باز پرداخت مطابق مقررات بانک میباشد

بازنشسته/مستمری بگیر محترم توجه داشته باشید شماره تلفن همراه (سیمکارت)وارد شده صرفا می بایست متعلق به خود شخص باشد

این درخواست صرفا جهت  پیش ثبت نام وام میباشد

به دلیل محدودیت در تعداد وام چنانچه به هر دلیل با پرداخت وام شما موافقت نگردید  کانون بازنشستگان هیچ گونه مسئولیتی در قبال پرداخت وام  به بازنشسته ندارد.        

با توجه به دستورالعمل سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور  به دلیل محدودیت در تعداد وام  و کثرت متقاضیان اولویت  اخذ وام با حداقل بگیران  ،  بیماران خاص و صعب العلاج و همچنین افرادی که فرزندان آنها در شرف ازدواج میباشد و یا  در حال جابجائی مسکن جهت اجاره نشینی با ارائه مدرک معتبر میباشد .

**در صورت اشتباه در درج مندرجات فرم ، مسئولیت آن به عهده بازنشسته میباشد **

**پس از بررسی شرایط دریافت وام در صورت تایید توسط سازمان تامین اجتماعی بوسیله پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد و مبلغ وام به حساب بانک رفاه شما واریز می گردد**

لطفا از مراجعه حضوری به کانون بازنشستگان خودداری نمایید

بازنشسته گرامی این سامانه متعلق به کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی کرج میباشد و در صورتیکه بازنشستگان سایر شعب در این سامانه ثبت نمایند (شعبه تامین اجتماعی خود را اشتباه وارد نمایند)برگه انها ابطال و ترتیب اثر داده نمی شود