خدمات بیمه تکمیلی به شرح ذیل افراد می توانند از خدمات بیمه تکمیلی بهره مند شوند : بیمه شده به اتفاق همسرش : کسانی که بخواهند از بیمه تکمیلی استفاده نمایند می بایست باتفاق همسر یا همسران با تکمیل فرم تقاضا  جهت بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی استفاده نمایند . افرادی که قبلا خود و همسرانشان ثبت نام کرده اند ، تا زمانی که اعلام انصراف نداده اند ثبت نام آنها به قوت خودش باقی است اما ثبت نام افراد جدید : افرادی که تا کنون خود و همسرشان به هر دلیل ثبت نام بیمه تکمیلی نداشته اند می توانند از طریق سایت کانون پیش ثبت نام را انجام داده و جهت ثبت نام قطعی با در دست داشتن اصل مدارک شناسایی و فیش حقوقی به واحد بیمه تکمیلی کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کرج مراجعه نماید . ضمنا افرادی که نمی توانند از طریق سایت اقدام نمایند می توانند مستقیما به واحد بیمه تکمیلی مراجعه نمایند .

مهلت ثبت نام از تاریخ 98/08/01 لغایت 1398/11/15 می باشد .

بازنشستگان جدید از تاریخ صدور حکم بازنشستگی سه ماه فرصت دارند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی به کانون مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم از مبادرت و از مزایای بیمه تکمیلی درمان استفاده نمایند .

ثبت نام سایر افراد تبعی ، شامل فرزندان ، پدر و مادر : چنانچه بیمه شده اصلی تمایل داشته باشد سایر افراد تبعی را مشمول بیمه تکمیلی نماید باید همه ی افراد را جهت بهره مندی ثبت نام نماید و مهلت ثبت نام  اینگونه افراد نیز از 1398/08/01 لغایت 1398/11/15 می باشد .

جهت ثبت نام اینترنتی بیمه تکمیلی درمان کلیک کنید

همچنین جهت اطلاع از تعهدات بیمه آتیه سازان حافظ به سایت ذیل مراجعه فرمایید

http://atiyehsazan.ir/slider1

بازنشستگان طرف قرارداد جهت اطلاع از وضعیت بیمه خود و افراد تحت تکفل با توجه به راهنمای ذیل می توانند با وارد کردن کد ملی و شماره مستمری بیمه شده اصلی اقدام به لاگین و مشاهده ی کلیه ی اطلاعات مربوط به امور بیمه تکمیلی نمایند .

لینک سایت http://atiyehsazan.ir

مرحله ی اول : ورود به سایت از طریق لینک بالا و کلیک روی آیکون بیمه شده

مرحله ی دوم : انتخاب زیرآیکون کانون بازنشستگی تامین اجتماعی

مرحله ی سوم : لاگین به پروفایل شخصی با وارد نمودن کد ملی و شماره مستمری

مرحله ی آخر : مشاهده ی اطلاعات بیمه شده ی اصلی و افراد تحت تکفل

مختصری در مورد ما

در اجرای اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ماده 134 قانون کار ، کارگران بازنشسته که قبل از بازنشستگی طبق مقررات ق ک به کار اشتغال داشته و براساس مقررات جاری بازنشسته شده باشند ، می توانند نسبت به تاسیس کانون کارگران و مدیران بازنشسته در شهرستان ، استان و کانون عالی کارگران بازنشسته در سطح کشور اقدام نمایند .
ارکان کانون کارگران بازنشسته عبارتند از :
1- مجمع عمومی 2- هیات مدیره 3- بازرسان
وظایف و اختیارات کانونهای کارگران بازنشسته عبارتند از :
1- جمع بندی نظرات اعضاء درخصوص مسائل و امور بازنشستگان و ارایه نظرات به صورت پیشنهاد در امور مذکور به کانون های استان و عالی یا مراجع ذیربط .
2- کوشش در جهت استیفای حقوق صنفی و خواسته های مشروع و قانونی اعضاء .
3- اقدام در جهت تشکیل کانون استان و عالی کارگران بازنشسته و کوشش در جهت بهره مندی اعضاء از خدمات بهداشتی ، درمانی و مراقبت های پزشکی .
4- ارایه نظرات مشورتی به منظور انتقال تجربیات بازنشستگان به شاغلان در عرصه بازار کار در زمینه های مختلف و در جهت رشد اقتصادی کشور و کمک به واحدهای تولیدی ، خدماتی و صنعتی .

در راستای اجرای همین اصل کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کرج شکل گرفت

ما سالانه پذیرای میانگین یکصد و چهل هزار بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی در جهت برآوردن خدمات مربوطه هستیم

ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری کنید

این پورتال در جهت ارائه خدمات غیرحضوری و در حقیقت جلوگیری از اتلاف وقت و مراجعه حضوری شما عزیزان طراحی گردیده است خواهشمند است ما را در جهت ارائه این اصل یاری نمایید

تسهیلات
بیمه تکمیلی
سیاحتی و زیارتی
دندانپزشکی
فروشگاههای کانون

کلیه حقوق وب سایت از جمله طراحی توسط کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کرج